Şartlar & Koşullar

1- www.hayataktar.com’a üye olan herkes sitemizden alışveriş yapabilir.

2- www.hayataktar.com 'da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca www.hayataktar.com 'da geçerlidir.

3- Hayat Aktar Bitkisel Market, www.hayataktar.com 'da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

4- www.hayataktar.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. www.hayataktar.com'de fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

5- Hayat Aktar Bitkisel Market, www.hayataktar.com 'da satışa sunduğu ürünlerin stoğunun tükenmesi durumunda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir yada Ürün teslimi en erken 2 en geç 1 hafta ertelenir.

6- Üyenin internet üzerinden vereceği siparişlerinde, www.hayataktar.com tarafından onay e-postası gönderilene kadar sipariş olarak geçerli olmayacaktır.Üyenin siparişlerini kabul etme karar yetkisi www.hayataktar.com’undur.

7- Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir. Havale/EFT siparişlerinde, 24 saat içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilir.

8-Ödeme kredi kartı ile yapılırsa, Üyeden kredi kartı bilgileri istenecektir. Sipariş kabul edildiği takdirde, verilen siparişlerin bedeli bu kredi kartına borçlandırılacaktır. Üyenin gerçek olmayan veya başkasına ait bir kredi kartı numarası kullandığı tespit edilirse, www.hayataktar.com’un, üyenin siparişini kendine bildirme gereği duymadan sonlandırma hakkı saklıdır.

9- www.hayataktar.com 'da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, Hayat Aktar Bitkisel Market'in. izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez.

www.hayataktar.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.Hayat Aktar Bitkisel Market © 2021
Altyapı: Steel Web Tasarım E-Ticaret V3.0

Bu Bir Steel Web Tasarım Ürünüdür